Volejte 267 751 004, 601 352 808 nebo napište na marcela.florian@emaili.czPříčná 227, Průhonice 25243   -   Otevírací doba: 11:00 - 23:00

Pořádání firemních setkání a školení v Průhonicích

Většina společností pořádá pro své zaměstnance jednou za čas firemní setkání a školení. K tomuto účelu je potřeba zařídit vhodné reprezentativní prostory. Představujeme vám ideální místo, které je na firemní akce přímo stvořené. Nejlukrativnějším městem je samozřejmě Praha. V Průhonicích se nachází restaurace v Holi. Kromě uzavřené restaurace je k dispozici také zahrádka a komfortní ubytování, které můžete pro své zaměstnance také využít. Firemní akce Průhonice budou opravdu povedené. U každé akce je nejdůležitější místo, kde se bude konat. Vybírejte skutečně dobře, jedině tak bude výsledek skutečně stát za to.

Obecné informace o městské části

Průhonice jsou městská část, která patří k Praze. Každoročně sem míří mnoho turistů, neboť Průhonice poskytují dokonalé rekreační zázemí. Turisté ocení zejména výbornou dopravní dostupnost, autem se sem dostanete nejlépe po dálnici D1 – Exit 6, přibližně 6 km od Prahy. Je to tedy okraj Prahy. Průhonice jsou dobře dostupné také veřejnou hromadnou dopravou z Prah od metra C – stanice Opatov.

Nejprve si zkusme přiblížit, co Průhonice vlastně představují. Jde o krásnou část Prahy, ve které se nachází Průhonický park o rozloze 250 ha. Tento park založil již v roce 1885 hrabě Arnošt Emanuel Silva-Tarouca. V parku se nachází jedinečné porosty dřevin, skupiny stromů a keřů.  Nechybí také louky, rybníky, potoky a slepá ramena. Park má umělecko-historický význam, ale je zároveň cenný i díky cizokrajným dřevinám. Průhonický park přímo vybízí k jedinečným procházkám po okolí, se kterými lze jednoduše spojit firemní akci nebo třeba narozeninovou párty.

Průhonicím dominuje nejen překrásný park a dendrologická zahrada. Mezi nejvýznamnější památky patří nepochybně Průhonický zámek s románským kostelem Narození Panny Marie. Restaurace a penzion v Holi se nachází ve stejnojmenném náměstí. V Průhonicích nechybí také víceúčelové hřiště pro děti, které se zde mohou vydovádět a hřiště pro skateboard pro starší děti.

Restauace v Holi
Restauace v Holi

Restaurace v Holi vás zaujme

Nově zrekonstruovaná restaurace v Průhonicích vás jistě zaujme na první pohled. Budete se zde cítit skutečně příjemně, neboť vás obslouží milý a usměvavý personál. Pokud budete mít zájem, ochotný personál vám rád poradí vše, co vás bude zajímat. Nechte si doporučit některou z výborných místních specialit. V nabídce převládá česká kuchyně, ale na své si přijdou i milovníci středomořské či exotické kuchyně. Majitelé usilují o to, aby si zde každý zákazník našel to své. Pokud máte rádi českou klasiku, můžete si dopřát vynikající svíčkovou. Někteří lidé preferují ryby nebo něco ostřejšího. Každý člověk má jiné chutě a proto je jídelníček velice rozmanitý tak, aby uspokojil mlsné jazýčky.

Firemní večírky Průhonice vás budou bavit. Blíží se Vánoce, firemní akce a večírky bývají součástí předvánočního období. Každá větší společnost, pokud to rozpočet dovolí, pořádá firemní akce. Vánoce jsou nejkrásnějším obdobím v roce. Firemní večírky bývají součástí Vánoc, často se jedná o tematické akce. Nejdůležitější je vybrat vhodné místo, kde se firemní akce bude konat. Firemní akci je potřeba udělat v místě, kde se nachází restaurace s většími prostor, ubytování a v neposlední řadě příjemné okolí. Restaurace v Holi, která se nachází v Průhonicích, splňuje vše, co je potřeba.

Na žádné party by neměla chybět také hudba, ať už se jedná o živou hudbu či hudbu z rádia, zkrátka hudba dotváří ideální atmosféru. Zlatým hřebem je samozřejmě především hostina. Výborné pohoštění udělá na zaměstnance dojem. Dobré jídlo je základ každé párty. Restaurace v Holi vám nabídne dokonalé prostředí a atmosféru. Výborné jídlo je samozřejmostí. Předem si můžete sami vybrat, jaké jídlo se bude podávat. Kromě základního jídelního lístku, můžete ochutnat místní speciality.

Restaurace realizuje společenské, svatební i hudební akce, které se stanou nezapomenutelným zážitkem pro všechny zúčastněné.

Oslavte své narozeniny stylově

Restauace v Holi
Restauace v Holi

Chystáte oslavu narozenin? Oslava narozenin v Průhonicích bude nejlepší místo, které můžete využít. Proč zrovna Průhonice? Jde o krásnou část Prahy, kterou tvoří zejména Průhonický park. V parku se často konají svatby a různé akce. Nedaleko Průhonického parku se rozléhá restaurace v Holi, která přináší ty nejlepší služby ohledně pohostinství a ubytování. Ať už se chystáte na oslavu narozenin, výročí či jiného důležitého jubilea, pak vězte, že nejvíce záleží na místě, kde se akce bude konat.

Oslava narozenin nepochybně představuje významnou životní událost. Zejména pokud se jedná o významné jubileum, jako jsou kulatiny. Oslavu narozenin často pořádají příbuzní oslavence, kteří buď mají svou oblíbenou restauraci, nebo by rádi vyzkoušeli něco nového. Oslava narozenin Průhonice představuje ideální řešení pro výběr místa, kde se bude oslava pořádat. Každá narozeninová oslava by měla hosty zaujmout dobrým pohoštěním, ale také zábavným programem, který osloví každého oslavence.

Samotný základ oslavy narozenin tvoří také dekorace, které by měly u hostů vyvolat příjemné emoce a navodit příjemnou atmosféru. Slavnostní prostředí je vhodné vyzdobit balónky, lampióny či ozdobnými girlandami. Taková výzdoba je vhodná především pro děti. Dospělí lidé více ocení květiny a osvětlení. Samozřejmě po předchozí domluvě vám v restauraci umožní výzdobu dle vaší fantazie. Nejdůležitější je, abyste se zde cítili jako doma.

Ubytování pro oslavence i hosty

Součástí večírku i oslavy by mělo být také komfortní ubytování. Mnoho hostů patrně nebude pocházet z Prahy a okolí. Navíc po bujarém večírku je ideální přesunout se rovnou do postele. Penzion v Holi Průhonice nabízí příjemné ubytování v prakticky

zařízených pokojích. Jeden je určen pro novomanžele. Ostatní jsou zařízeny klasicky. Pokoje jsou útulné, aby dotvářely ideální atmosféru pro hosty penzionu. Pokoje jsou velice útulné, disponují vším, co budete potřebovat. Pokud si budete přát, je zde možnost objednat si snídani rovnou do postele. Není nic příjemnějšího. Firemní večírky Průhonice se tak zapíšou do vaší paměti na dlouhá léta.

Ochotný a spolehlivý personál vám rád vyjde vstříc se všemi požadavky i s těmi nestandardními. Nejdůležitější je spokojenost hostů, kteří se budou do restaurace v Holi rádi a pravidelně vracet, nebo ji doporučí svým blízkým.