Volejte 267 751 004, 601 352 808 nebo napište na marcela.florian@emaili.czPříčná 227, Průhonice 25243   -   Otevírací doba: 11:00 - 23:00

Svatba v Průhonicích
Svatba v Průhonicích

Svatba v Průhonicích

Pořádání svatebních hostin v Průhonicích

Hostina je nedílnou součástí každé svatby a na její přípravu je potřeba klást velký důraz. Jenže vybrat místo, kde se svatební hostina bude konat, nemusí být vždy snadné. Pokud jste z Prahy nebo okolí, pak vás jistě zaujme restaurace a penzion v Průhonicích, který nese název restaurace v Holi. Toto místo je pro svatební hostinu jako stvořené a to hned ze dvou důvodů. Nejen, že zde dobře vaří, ale také zde můžete své hosty rovnou ubytovat. Nezapomínejte, že svatební hostina je v podstatě zlatý hřeb každé svatby.

Svatební hostina na úrovni

Patrně budete souhlasit s tím, že jídlo patří mezi nejdůležitější část svatební hostiny. Můžete mít úžasnou atmosféru, dokonalou hudbu a krásně nazdobenou tabuli, ale jakmile selže nabídka jídla, celkový dojem bude poněkud rozpačitý. Sázkou na jistotu je Svatba v Průhonicích. Jde o nově zrekonstruovanou restauraci, ve které se budete cítit velice příjemně. Personál se snaží hostům vyjít maximálně vstříc a rádi vám doporučí místní speciality. Pokud se rozhodnete pro svatební hostinu v této restauraci v Průhonocích, personál s vámi dopředu projde celé menu s ohledem na vaše požadavky. Výběr je skutečně pestrý, kromě české klasiky si na své přijdou také milovníci středomořské i exotické kuchyně.

Restaurace v Holi je prostorná, pro příležitost svatební hostiny bude uzavřena pouze pro svatebčany, abyste si svůj velký den mohli dostatečně užít. Samozřejmostí je příjemná atmosféra a služby na úrovni. Svatba Průhonicetak bude opravdu jedinečným a nezapomenutelným zážitkem.

Hostina v Průhonicích nejen pro náročné

Svatební tabule by měla být dokonale naaranžovaná a celá hostina musí mít řád. Menu je samozřejmě domluvené předem, v penzionu v Holi se klade důraz na čerstvé a kvalitní suroviny. Dokonale vyškolený personál poskytuje profesionální služby s kvalitní obsluhou, která vám bude neustále k dispozici. Kromě jídelníčku jsou v nabídce také alkoholické i nealkoholické nápoje a nechybí ani vynikající káva.

Svatba v Průhonicích
Svatba v Průhonicích

Nezapomeňte na přípravu

Důležité však je, abyste si vše předem rozmysleli a domluvili s provozovatelem restaurace. Ten vám pomůže při sestavování slavnostní tabule. Můžete zvolit českou kuchyni v podobě oblíbené polévky s játrovými knedlíčky a svíčkové. V současné době už svatebčané od této klasiky často ustupují a dávají přednost raději netradičním pokrmům. Mějte však na paměti, že hosté budou mít pravděpodobně různé chutě a například orientální kuchyně nemusí někomu vyhovovat. S výběrem menu vám samozřejmě personál rád poradí a doporučí, jaká jídla patří k nejoblíbenějším. Při svatební hostině hraje důležitou roli každá maličkost. Obvykle se volí několik jednotlivých chodů. Můžete si dopředu určit přibližný rozpočet za jídlo a zvlášť samozřejmě za pití.

Nezapomínejte na ubytování

Svatba v Průhonicich, to není jen pohoštění, ale také ubytování. Penzion v Holi vám zajistí také komfortní ubytování pro svatebčany. Spojení hostiny a ubytování je velice praktické, neboť nemusíte řešit rozvážení hostů a také to na svatebčany nepochybně udělá dojem. Svatební hostina Průhonice může být zakončena příjemným odpočinkem v moderně zařízených pokojích, ve kterých se budete cítit jako doma.

Jednotlivé pokoje jsou příjemně zařízené a vybavené vším, co budete potřebovat. Nechybí samozřejmě pokoj pro novomanžele, abyste si svou první novomanželskou noc mohli náležitě vychutnat. Dominantou pokoje je velká manželská postel, ve které si budete připadat jako v ráji.

Také ostatní pokoje jsou velice útulné. Zajistí maximální soukromí. Pokud si budete přát, můžete si objednat snídani rovnou do postele. Dopřejte sobě i svým hostům to nejlepší a spolehněte se na profesionály. Svatba v Průhonicích bude nezapomenutelným zážitkem pro všechny zúčastněné.