Volejte 267 751 004, 601 352 808 nebo napište na marcela.florian@emaili.czPříčná 227, Průhonice 25243   -   Otevírací doba: 11:00 - 23:00

Květinová výzdoba

Neodmyslitelnou součástí každé svatby je květinová výzdoba, která dodá celé akci ten pravý nádech elegance, luxusu a romantiky. Výběr květinové výzdoby bychom rozhodně neměli podcenit, neboť je velice důležité, aby květiny ladily nejen s nevěstinými šaty, ale také s celou svatební dekorací. Květiny tvoří velmi významný prvek, nesmí být však rušivý element. Základním prvkem je svatební kytice pro nevěstu a dále pak menší kytičky pro svědkyni a maminky obou novomanželů. Svatební kytice by měla doplňovat nevěstinu róbu. Fantazii se dnes meze nekladou a můžete vybírat z pestré nabídky květinových vazeb. Květinová výzdoba by neměla chybět na místě, kde se koná obřad, ale zejména na svatební tabuli.

Zahradnické služby Roušal

Květinovou výzdobu nabízí také zahradnické služby Roušal. Společnost působí na trhu již od roku 1998 a čerpá tedy ze svých dlouholetých zkušeností. Kromě svatební květinové výzdoby se zabývá zahradnickými a parkovými úpravami a své dovednosti neustále rozvíjí. Zahradnické služby Roušal se snaží o to, aby zákazníci byli maximálně spokojení. Je tedy samozřejmostí spolehlivost, kvalita i poradenská služba.