Volejte 267 751 004, 601 352 808 nebo napište na marcela.florian@emaili.czPříčná 227, Průhonice 25243   -   Otevírací doba: 11:00 - 23:00

Ubytování v penzionu v Průhonicích

Hledáte příjemné ubytování rodinného typu s vynikající restaurací na kraji Prahy za rozumnou cenu?

Ideálním řešením je pro Vás restaurace v Holi, která nabízí svým hostům ubytování v Průhonicích v šesti nově hezky zařízených dvoulůžkových pokojích. Dva z těchto pokojů mají možnost přistýlky. Pokoje jsou příjemně zařízené, neboť hlavním cílem je udělat hostům prostředí, ve kterém se budou cítit jako doma. V pokojích se nachází manželské postele. Jeden z pokojů je stylizován přímo pro novomanželský pár, který zde může strávit první společnou noc po svatbě. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí a v objektu je dostupná WIFI. Ubytování je možné objednat ze snídaní a samozřejmostí je také zapůjčení dětské postýlky. Sebou si také za příplatek můžete vzít domácího mazlíčka. 

Ubytování v Průhonicích

Pokoj pro novomažele

Novomanželé si zaslouží strávit svou první posvatební noc v krásně zařízeném pokoji, ze kterého přímo čiší romantika. A přesně tím se majitelé penzionu řídí. Komfort a pohodlí je nejdůležitější.

Manželská postel nepochybně tvoří dominantní prvek každého pokoje. Pokoje jsou vybaveny také sprchovým koutem a sociálním zařízením. Samozřejmostí je také televize a internetové připojení. Je zde kladen důraz na soukromí, aby si hosté mohli dostatečně odpočinout a načerpat tolik potřebné síly. V nabídce si můžete zvolit ubytování se snídaní, která vám zpříjemní vstup do nového dne.

Příjemné ubytování je základní pilíř krásně strávené dovolené, na kterou budete mít ty nejlepší vzpomínky.

Fotogalerie

View the embedded image gallery online at:
http://www.restauracevholi.cz/cs/ubytovani#sigProId771a23ea9e